RN732ATTD17R2D100
MFR.Part #
RN732ATTD17R2D100
JLCPCB Part #
C4299523
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS