RN73H2BTTD66R5F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD66R5F100
JLCPCB Part #
C2544204
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS