RN731JTTD5101B10
MFR.Part #
RN731JTTD5101B10
JLCPCB Part #
C3981442
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS