RN73H2BTTD6491F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD6491F100
JLCPCB Part #
C4175465
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS