RN73H2ETTD21R0F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD21R0F25
JLCPCB Part #
C4193182
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS