RN73H2BTTD6490B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6490B10
JLCPCB Part #
C4360120
Description
250mW 649Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS