WF12P11R5FTL
MFR.Part #
WF12P11R5FTL
JLCPCB Part #
C5831020
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS