RN73H2BTTD6341C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD6341C25
JLCPCB Part #
C2558409
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS