RK73G2BRTTD34R8D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD34R8D
JLCPCB Part #
C7284616
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS