RN73R2ETTD3831D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD3831D100
JLCPCB Part #
C2606895
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS