RN73H2BTTD6190F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6190F10
JLCPCB Part #
C2559480
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS