RN732ATTD6730B10
MFR.Part #
RN732ATTD6730B10
JLCPCB Part #
C4335026
Description
-55℃~+155℃ 100mW 673Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS