RK73G2BRTTD9313C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD9313C
JLCPCB Part #
C6396793
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS