RN73H2BTTD3831D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3831D50
JLCPCB Part #
C2545469
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.83kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS