RN73H2BTTD5833F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD5833F25
JLCPCB Part #
C2545923
Description
-55℃~+155℃ 250mW 583kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS