RN73H2BTTD5762F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD5762F100
JLCPCB Part #
C4182713
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS