RN73H2BTTD41R7F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD41R7F50
JLCPCB Part #
C2544375
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS