RK73H2BRTTD5103D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD5103D
JLCPCB Part #
C6270661
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS