RN73H2BTTD5602A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD5602A05
JLCPCB Part #
C4211736
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS