RN73R2BTTD4322B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4322B50
JLCPCB Part #
C2547897
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS