SG73S2BRTTD182G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD182G
JLCPCB Part #
C6222078
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS