SG73S2BRTTD1370D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1370D
JLCPCB Part #
C7312651
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS