RN73H2BTTD5490C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD5490C10
JLCPCB Part #
C2569284
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS