RN73H2BTTD5421D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD5421D25
JLCPCB Part #
C2544448
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.42kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS