RN73R2BTTD4322B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4322B10
JLCPCB Part #
C2572880
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS