RN73H2BTTD2712B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2712B10
JLCPCB Part #
C4206679
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS