RN73H2BTTD5420C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD5420C25
JLCPCB Part #
C2557300
Description
-55℃~+155℃ 250mW 542Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS