SG73P2BTTD825J
MFR.Part #
SG73P2BTTD825J
JLCPCB Part #
C4316661
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS