RN73H2BTTD51R0C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD51R0C10
JLCPCB Part #
C2569366
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS