SG73S2ETTD270J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ETTD270J
JLCPCB Part #
C4296802
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS