RN73H2BTTD5173D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD5173D10
JLCPCB Part #
C2564549
Description
-55℃~+155℃ 250mW 517kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS