RN731JTTD1500F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1500F100
JLCPCB Part #
C4325545
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS