RN73H2BTTD5172F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD5172F100
JLCPCB Part #
C2546463
Description
250mW 51.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS