RK73G2BRTTD1101D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1101D
JLCPCB Part #
C7340510
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS