RN73H2BTTD49R3B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD49R3B10
JLCPCB Part #
C4324024
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS