SG73P2E1RTTD2150D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2150D
JLCPCB Part #
C5911985
Description
-55℃~+155℃ 1W 215Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS