RN732BTTD1693D50
MFR.Part #
RN732BTTD1693D50
JLCPCB Part #
C3983181
Description
-55℃~+155℃ 125mW 169kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS