RN73H2BTTD4990F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD4990F100
JLCPCB Part #
C4339845
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS