RN73H2ATTD1270C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1270C25
JLCPCB Part #
C2544100
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS