RN73H2BTTD4931B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD4931B25
JLCPCB Part #
C2557924
Description
250mW 4.93kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS