SG73P2BRTTD1003F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1003F
JLCPCB Part #
C7359405
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS