RM12F40R2CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM12F40R2CT
JLCPCB Part #
C4129906
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS