RN73H2BTTD4930F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4930F10
JLCPCB Part #
C3954125
Description
250mW 493Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS