RN73R2ETTD8202F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8202F50
JLCPCB Part #
C4131550
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS