RN73H2BTTD4811D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4811D50
JLCPCB Part #
C2544643
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.81kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS