RN73H1JTTD3881D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3881D25
JLCPCB Part #
C4002819
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.88kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS