RN73H2BTTD47R0F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD47R0F10
JLCPCB Part #
C2558537
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS