RN73R1JTTD1110F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1110F100
JLCPCB Part #
C2494565
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 111Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS