RN73H2BTTD46R4F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD46R4F100
JLCPCB Part #
C2549056
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS