HV73V2BTTD305J
MFR.Part #
HV73V2BTTD305J
JLCPCB Part #
C3912155
Description
-55℃~+155℃ 333mW 3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS